Bordsponsoren

Sponsor Website
A.F.H. Montage & Service
Administratiekantoor E. Koops
Allround service Bosman
ASP Noard BV www.aspnoard.nl
Auto veenstra www.autoveenstra.nl
Autobedriuw Noardbergum www.autobedriuw-nb.nl
BEK reclame www.bek.nl
Bouw- en Timmerbedrijf Andries Faber www.bouwbedrijf-faber.nl
Bove Bouwkundig Advies Buro VOF www.bove-bouwadvies.nl
Buffetenman www.bufettenman.nl
Cafe de Jutter
Cafe de viersprong www.deviersprongkootstertille.nl
Cafetaria de Hemrik www.hemrikcafetarialeeuwarden.nl
CarXpert Sikkema www.carxpert-sikkema.nl
Cateringservice Mient Mulder www.mientmulder.nl
Club van 50 euro
Custard www.custard.nl
De Haan-Westerhoff www.dehaanwesterhoff.nl
De Jong autodemontage www.demontagedejong.nl
De Melktap www.demelktap.nl
De Verfman Twijzel www.deverfmantwijzel.nl
De Wisser glasbewassing www.dewisserglasbewassing.nl
Dirkrinze.com www.dirkrinze.com
E Norm www.enorm.nl
Electro world Talsma www.electroworldtalsma.nl
Faber Stuc www.faberstuc.nl
F.N.P. www.fnp.nl
Formaat Keukens www.formaatkeukens.com
Friesland Safety Serive www.frieslandsafetyservice.nl
Fysiotherapie Allert Pol www.allertpol.nl
Glashandel Lourens
Goedekope nagelgroothandel www.goedkopenagelgroothandel.nl
Gommers Houtbouw www.gommershoutbouw.nl
Grillwereld www.kippengrill.nl
Handelsonderneming Jacob Bruining
Handelsonderneming Ties van der Woude
Houtbouw Bakker
Houtbouw de Vries www.houtbouwdevries.nl
Houtbouw Egypte www.houtbouwegypte.nl
Houtbouw G. van der Wal www.houtbouwgvanderwal.nl
Hubo bouwmarkt www.hubo.nl
Huisma catering en partycentrum de Bining www.huismacatering.nl
IBC Containers K Pilat www.ibccontainerkopen.nl
Installatiebedrijf Wielinga www.installatiebedrijf-wielinga.nl
Kapenga Woonexpo www.kapengawonen.nl
Kebamo www.kebamo.nl
Kei dakbedekkingen
Klavier Real Estate www.klavierrealestate.nl
KoelKit
Kooistra- van der Ploeg Timmerfabriek www.kvdp.nl
Kruize Vleeswaren www.chriskruize-vleeswaren.nl
LMK Witgoed
Lolke Jan Pilat www.lolkejanpilat.nl
Loonbedrijf Kamstra
L&N Montage
Maatschap de Vries
Maatschap van der Wal
Machine Service Hiemstra www.mshtwijzel.nl
Mathijs Huisma ADHD Dakwerk
Moai beautysalon www.beautysalonmoai.nl
Nitro Energy drink www.nitroenergy.nl
Poeliersbedrijf van der Bij www.poeliervdbij.nl
Rients Faber Licht & Geluid www.rientsfaber.nl
Rietdekkersbedrijf de Haan www.rietdekkersbedrijfdehaan.nl
Rijschool van Buuren www.rijschoolvanbuuren.nl
Rinse Boersma
Samba afbouw
Schaatsschool Eleven www.schaatsschooleleven.nl
S.D.H. Montage & Service
Sibma Caravans www.sibma-caravans.nl
Sierk Idsardi Vloeren & Wonen www.sierkidsardi.nl
Springplezier Wijbenga www.springplezierwijbenga.nl
Tegelbedrijf johannes Stienstra www.tegelbedrijf-stienstra.nl
Tillehûs www.tillehus.nl
Timmer- en onderhoudsbedrijf J. Lode www.timmerbedrijf-jlode.nl
Tuincentrum De Rode Beuk www.derodebeuk.nl
Tuindeurenman www.detuindeurenman.nl
Van der Galien recycling www.vandergalien.nl
V.O.F. H en Y Rienewerf
Vedaflex www.vedavlex.nl
Veenstra schilders www.veenstraschilders.nl
Veenstra watersport
W. de Graaf
Wadro B.V. www.wadro.nl
Wegrestaurant Twijzel www.cafetwijzel.nl
Wooncentrum de Knipe www.wooncentrumdeknipe.nl
Woonland www.woonland.eu
Xu Sheng Chinees Indisch restaurant www.xusheng.nl
Zwaagstra grondverzetbedrijf