Bordsponsoren

Sponsor Website
A.F.H. Montage & Service
Administratiekantoor E. Koops
Allround service Bosman
Auto veenstra www.autoveenstra.nl
Autobedriuw Noardbergum www.autobedriuw-nb.nl
Bouw- en Timmerbedrijf Andries Faber www.bouwbedrijf-faber.nl
Bove Bouwkundig Advies Buro VOF www.bove-bouwadvies.nl
Cafe de Jutter
Cafe de viersprong www.deviersprongkootstertille.nl
Cafetaria de Hemrik www.hemrikcafetarialeeuwarden.nl
CarXpert Sikkema www.carxpert-sikkema.nl
Cateringservice Mient Mulder www.mientmulder.nl
Club van 50 euro
De Haan-Westerhoff www.dehaanwesterhoff.nl
De Jong autodemontage www.demontagedejong.nl
Deurenmontagebedrijf Anco van der Veen
De Melktap www.demelktap.nl
De Wisser glasbewassing www.dewisserglasbewassing.nl
Dirkrinze.com www.dirkrinze.com
E Norm www.enorm.nl
Electro world Talsma www.electroworldtalsma.nl
F.N.P. www.fnp.nl
Fysiotherapie Allert Pol www.allertpol.nl
Glashandel Lourens
Goedekope nagelgroothandel www.goedkopenagelgroothandel.nl
Gommers Houtbouw www.gommershoutbouw.nl
Handelsonderneming Jacob Bruining
Handelsonderneming Ties van der Woude
Houtbouw Bakker
Houtbouw Egypte www.houtbouwegypte.nl
Houtbouw G. van der Wal www.houtbouwgvanderwal.nl
Huisma catering en partycentrum de Bining www.huismacatering.nl
IBC Containers K Pilat www.ibccontainerkopen.nl
Installatiebedrijf Wielinga www.installatiebedrijf-wielinga.nl
Kapenga Woonexpo www.kapengawonen.nl
Kebamo www.kebamo.nl
Loonbedrijf Kamstra
Maatschap de Vries
Machine Service Hiemstra www.mshtwijzel.nl
Mathijs Huisma ADHD Dakwerk
Moai beautysalon www.beautysalonmoai.nl
Multimade Bouwmarkt www.multimate.nl
Nielssen Signs www.nielssensigns.nl
PTH www.pthgroep.nl
Poeliersbedrijf van der Bij www.poeliervdbij.nl
Rients Faber Licht & Geluid www.rientsfaber.nl
Rietdekkersbedrijf de Haan www.rietdekkersbedrijfdehaan.nl
Rijschool van Buuren www.rijschoolvanbuuren.nl
Rinse Boersma
Samba afbouw
Schaatsschool Eleven www.schaatsschooleleven.nl
S.D.H. Montage & Service
Sibma Caravans www.sibma-caravans.nl
Sierk Idsardi Vloeren & Wonen www.sierkidsardi.nl
Springplezier Wijbenga www.springplezierwijbenga.nl
Tegelbedrijf johannes Stienstra www.tegelbedrijf-stienstra.nl
Tillehûs www.tillehus.nl
Timmer- en onderhoudsbedrijf J. Lode www.timmerbedrijf-jlode.nl
Tuincentrum De Rode Beuk www.derodebeuk.nl
Van der Galien recycling www.vandergalien.nl
V.O.F. H en Y Rienewerf
Veenstra schilders www.veenstraschilders.nl
Veenstra watersport
W. de Graaf
Wadro B.V. www.wadro.nl
Wegrestaurant Twijzel www.cafetwijzel.nl
Wooncentrum de Knipe www.wooncentrumdeknipe.nl
Zwaagstra grondverzetbedrijf